Hakkımızda

 

 

 

FELSEFEMİZ

CEMSA, tevazu ile kalite estetik ve güvene dayalı hizmetleri  gelenek ve yeniliğin mükemmelce harmanlanması ile oluşturulmuş ürünleri çalışanları, iş ortakları,  tedarikçileri  ve müşterilerinde farkındalık memnuniyet  ve tutku oluşturan tarzı ile dünyanın erkek giyim firmaları arasında değer  veren ve  değer katan bir firma olarak yer almak  üzere kurulmuştur.

CEMSA Tekstil, hazır erkek giyim imalatında yaklaşık 27 yıllık tecrübesi ile hizmet veren, Türkiye'de kurulmuş öz sermayesi ile bir tekstil firmasıdır. CEMSA Tekstil TAKIM ELBİSE, TEK CEKET, PANTOLON, YELEK ve DAMATLIK ürünlerinin imalatını yapmaktadır. CEMSA Tekstil Türkiye'nin önde gelen markalarına fason üretim yapmaktadır. Aynı zamanda  Almanya Hollanda Fransa İsrail  ABD gibi  ülkelere İhracat yapmaktadır.

CEMSA Tekstil, sürdürülebilir üretim ve çevre anlayışı ile ‘geleceğin işletmesi olma’ arzusu çerçevesinde araştırma ve geliştirme süreçlerini, işletmenin yaşam biçimi olarak görmektedir.

Üretim süreçlerimizi güncel tutmak ve bunu sağlamak için de yenilikleri anında yapımıza entegre edebilecek altyapıyı kurmak için Ar-Ge çalışmalarına önem vermekteyiz.

Kurum felsefemiz olan değişim ve inovasyon, başlangıçtan bu güne kadar tüm çalışma süreçlerimizde yer almaktadır. Kuruluşumuzla birlikte başlattığımız Ar-Ge çalışmalarımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek bugün de sürmektedir.

 

CEMAL KARA (Cemsa Tekstil Kurucusu)

Cemal Kara

 

 

 

Copyright © Cemsa Tekstil